uMED Ergonomy

We are currently moving our web servers to a new location and during this time we would like to share an updated link for you to download uMED Ergonomy. You can use the following dropbox link to download the most up to date version of uMED Ergonomy:

https://akromuhendislik-my.sharepoint.com/:u:/g/personal/can_ozcan_akromuhendislik_onmicrosoft_com/EfkSiQor3-5PkAUswTqjI38BwIjSqQDtlDnqShmctJQGIg?e=pSqptd

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Web sitemiz aracılığıyla sizden bir deneme lisansı isteği aldık. uMED Ergonomy Yazılımı’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Göndermiş olduğunuz lisans bilgileri ile oluşturulan ve bu e-posta’ya eklenen lisans dosyası 30 günlük bir deneme lisansıdır. Deneme lisansı ile kullanacağınız yazılım tüm özelliklere sahip bir yazılımdır. Deneme lisansı bilgilerin toplandığı iş istasyonu için özel oluşturulmuştur ve sadece bu iş istasyonu için fonksiyonellik sağlar.

 

Lisans dosyası aşağıdaki Lisans Yöneticisi penceresindeki “Lisans Gir” sekmesi altındaki sırası ile

  1. Lisans Yükle

  2. Kontrol Et

komutları kullanılarak aktive edilir.

uMED License Interface

Bu işlem sonrasında lisansını 30 gün boyunca aynı ekranı göstermeden çalışmaya devam edecektir.

Yazılımı kullanırken oluşacak soru ve önerileriniz için bilgi@akromuhendislik.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Arayüzlerin kullanımı için yardım dosyalarını takip edebilir veya https://www.youtube.com/playlist?list=PLUYRaf_3LwSAsxvd3SNI4Hfr_3xaPbUcE adresindeki youtube kanalından kullanım videolarını izleyebilirsiniz.

Sevgilerimizle…

Akro Mühendislik uMED Geliştirme Ekibi