Downloads

uMED Ergonomi V1.3.9.0

Akro Mühendislik tarafından geliştirilen uMEDErgonomi yazılımını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

İNDİR

 

Önemli NOT: uMEDErgonomi kurulumunu indirdikten sonraki ilk çalıştırmada mavi pencere ile "Windows protected your PC" uyarısı alabilirsiniz. Bu uyarı Windows Sertifikasyonu ile alakalı olup her hangi bir güvenlik sorunu teşkil etmemektedir. "More info" yazısı ve ardından "Run Anyway" butonunu tıklayarak bu sorunu aşabilirsiniz.

-

 

 

 

 

 

 

 

 

Akro License Manager v1.2

Akro Mühendislik tarafından geliştirilen mühendislik yazılımlarının lisanslaması için, LicenseMan programını aşağıdaki "indir" butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

İNDİR

-

 

 

 

 

 

 

 

Akro Clean After v1.0

Akro Mühendislik tarafından geliştirilen CleanAfter yazılımı ile bilgisayarınızdaki klasörlerin hard disk üzerinde ne kadar yer kapladığını inceleyebilir ve belirli uzantılara sahip dosyaları silebilirsiniz. Temizlenmiş klasörlerinizi arşivleyerek disk üzerinde yer kazanabilirsiniz. Bu yazılım gerçekleştirdiğimiz analizler sırasında oluşan kalabalık klasörleri temizleme ihtiyacından doğmuştu. Sizlerin de işine yaracağını umuyoruz :)

İNDİR

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porozite Yazılımı : Randomize V1.3

 

Randomize, poros yapıdaki malzemelerin analiz edilebilmesi için, kullanılan farklı boyuttaki gözeneklerin belirli hacimler içerisinde dağıtılması ve başlangıç geometrisinin elde edilmesi gereğinden ortaya çıkan bir yazılımdır. İstenilen büyüklükte ve sayıdaki gözeneğin belirli hacim içerisine rastlantısal olarak dağıtılmasına yarayan yazılım, bu rastlantısal dağılımı metin bazlı bir liste halinde çıktı olarak vermektedir.

 

İNDİR

 

Randomize Yetenekleri ;

  • Ölçüleri değiştirilebilir dikdörtgenler prizması ve silindirik yapılar içerisinde porozite hesabı
  • Seçilebilir farklılıkta küresel boşluk çap ve sayısı
  • Hesaplanan poros yapının .csv uzantılı dosya şeklinde çıktı alınabilmesi

İndirmek için tıklayınız...

-