Teknik Seminerler

Endüstriyel Makina Tasarımında Titreşim Problemleri - I

16 Ocak 2014

Titreşim, mekanik sistem tasarımcılarının göz önünde bulundurması gereken önemli hususlardan biridir. Titreşim ürünün kalite algısından, dayanımına ve performansına kadar çok geniş bir yelpazede tasarımı etkilemektedir.

Tasarımın başladığı andan itibaren, simülasyon teknolojisini kullanarak titreşim problemleri öngörmek mümkün.

Bu sunumda Autodesk Simulation Mechanical içerisindeki titreşim analizlerinin nasıl gerçekleştirilebileceğini inceleyeceğiz.

Canlı Sunuma Katılmak İçin Tıklayınız...

-

Autodesk Simulation Mechanical Seminerimize Davetlisiniz!

29 Agustos 2012

Bu haftaki sunumumuzda Autodesk Simulation Mechanical yazilimindan bahsedecegiz. Autodesk Simulation Mechanical yazilimini kullanarak yapisal ve isil analizler gerçeklestirebilir, tasarimlarinizin dinamik ömür testlerini sanal ortamda saglayabilirsiniz:

-

AKRO Sayisal Grafik Webinar Serisinde Moldflow'u Sunuyor

16 Agustos 2012

Akro Mühendislik "Autodesk Simulation Moldflow'a Giris" baslikli bir webinar gerçeklestirecektir. Toplanti ile ilgili özet ve detaylara Sayisal Grafik websitesinden ulasilinabilir :

Sayisal Grafik Webinar Registration Link

CADBIM 2012 Kullanici Toplantisi @ Movenpick Hotel Izmir

15 Mayis 2012

Autodesk Gold Partner CADBIM yillik kullanici toplantisini Movenpick Otel Izmir'de verilecek olan teknik sunum ve kokteyl ile gerçeklestiriyor. Sunumlar sirasinda Autodesk'in 2013 sürümlerinin getirdigi yenilikler ile Mekanik ve Simülasyon alanlarindaki yetkinlikler hakkinda bilgi verilecek.

-

AKRO - 4. Deniz Sistemleri Semineri Sunumu

20 Ekim 2011

Akro Mühendislik olarak ODTÜ Ankara'da gerçeklestirilen 4. Deniz Sistemleri Semineri'nde sunum ve stand alani ile yer aldik. Seminerde yapilan sunumlarin basliklarina ve detayli bilgiyi seminer sitesinden ulasim saglanabilir :

4. Deniz Sistemleri Semineri Websitesi

-

Autodesk Moldflow Teknik Seminer @ GOSB Teknopark

16 Haziran 2011 Persembe 12:00-14:00

GOSB Teknopark seminer salonunda 16 Haziran Persembe günü saat 12:00'de plastik enjeksiyon ve kalip dizayninda simülasyon uygulamalari hakkinda teknik sunumlar gerçeklestirecegiz. Plastik parça dizayni, kalip dizayni, proses parametrelerinin önemi ve bütün bu etkenlerin bir bütün olarak benzetilme çalismalari üzerine tartisacagiz.

Yogun is temposunda, zamani verimli kullanarak yeniliklerden haberdar olabilmek adina seminerimizi ögle saatinde yapacagiz.

Sunumlar öncesinde hafif bir yemek ikrami yapilacaktir. Seminere katilim ücretsizdir. GOSB Teknopark güvenlik kurallari nedeniyle kayit yapilmasi zorunludur.

Kayit için info@akroengineering.com adresine email atabilir veya +90-232-503-05-18 numarali telefonu arayabilirsiniz.

Sizinle tanismak ve simülasyon hakkinda konusmayi umuyoruz!